معرفی بهترین روانپزشک در تهران

همانطور که می دانید پروفسور عدلی به عنوان بهترین روانپزشک در تهران شناخته شده است.

در مطالب قبلی به شما گفتیم که چرا باید به روانپزشک مراجعه کنید.

در این مقاله قصد داریم تا اطلاعاتی در خصوص مشخصات بهترین روانپزشک در تهران را در اختیارتان قرار دهیم.

یک تراپیست و روانپزشک چه مهارت هایی باید داشته باشد؟

درمانگر یا مشاور بودن به مهارتهای اصلی خاصی احتیاج دارد. بسیاری از این موارد را می توانید در طول تحصیل و آموزش خود یاد بگیرید تا یک درمانگر شوید. همچنین ممکن است در مناطق مختلف زندگی به مسائلی دست پیدا کنید.

متخصص روانپزشک

مطمئنا مهارت ها و صفات مختلف زیادی وجود دارد که می تواند به شما در موفقیت به عنوان یک درمانگر کمک کند. برخی از مهارتهای اصلی که در حرفه مشاوره و روانپزشکی به شما کمک می کنند عبارتند از

همدلی

همدلی توانایی شما را در درک و شناسایی با تجربیات شخص دیگر است، حتی اگر آنها افکار یا احساسات خود را صریحاً برای شما توصیف نکنند. یک درمانگر خوب می تواند با طیف گسترده ای از مردم همدلی کند و در مورد انتخاب و احساسات آنها بفهمد حتی اگر به عنوان یک درمانگر با آنها موافق نباشید. شما باید احساسات خود را مطابق با نیازهای افراد بدانید و همچنین قادر خواهید بود تا در شناخت و بیان احساسات خود به آنها کمک کنید. به عنوان مثال ممکن است یک شخص عصبانی با این احساس دست و پنجه نرم کند و باعث عصبانیت شود. یک درمانگر بسیار با همدلی برای تشخیص این امر از تجهیزات بهتری برخوردار خواهد بود.

مهارت گوش کردن

تقریباً در تمام روش های درمانی، درمانگر لازم است تا که به طور جدی به بیمار گوش دهد و بتوانید وقایع و احساسات مهمی را که به درمانگر منتقل می کنند به یاد آورد. همچنین لازم است تا درمانگر اطلاعات و اخبار هایی را که بیمار پنهان می کند را کشف کند. برای مثال ممکن است کسی که تحت تعرض جنسی قرار گرفته باشد در مورد احساسی که دارد صحبت نکند ممکن است از طریق سکوت چیزی به شما بگوید. اگر بیمار خیلی زود از مکالمه خسته شود و یا به سختی با درمانگر و روانپزشک ارتباط برقرار می کند بهترین روانپزشک در تهران باید بتواند جلسات را چالش بر انگیز کند.

برای برقراری ارتباط با بهترین روانپزشک در تهران می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.