بهترین روانکاو در تهران کجاست؟

آیا می دانید بهترین روانکاو در تهران کیست؟ و مطب او در کجا می باشد؟

پروفسور عدلی به عنوان بهترین روانکاو در تهران شناخته شده است و آماده ارائه بهترین خدمات درمانی در زمینه روانشناسی، مشاوره و روانپزشکی می باشد.

در مطالب قبلی اطلاعاتی در خصوص افسردگی فصلی در اختیارتان قرار دادیم. در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در زمینه مشخصات بهترین رروانکاو در تهران اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دهیم و به شما بگوییم یک روانکاو چه کمکی می تواند به شما بکند.

یک روانکاو چطور می تواند به شما کمک کند؟

معمولاً می توانید خودتان یا با حمایت خانواده و دوستان با مشکلات کنار بیایید. اما گاهی اوقات ممکن است شما به شخصی با مهارت، آموزش و تجربه خاصی نیاز داشته باشید تا بتواند به شما کمک کند – یک نفر که بتوانید روی آن حساب کنید.

این زمانی است که ممکن است بخواهید با یک روانشناس بالینی دارای مجوز صحبت کنید.

طبق آمار موسسه ملی بهداشت، تخمین زده می شود 22 درصد از آمریکایی ها در سنین 18 سال و بالاتر به مقابله با احساسات و موقعیت هایی که فراتر از کنترل آنها است، نیاز دارند.

روانکاو

چه زمانی، زمان تماس با روانشناس است؟

روانشناسان انواع مختلفی از افراد را به انواع دلایل از جمله مشکلات زناشویی و خانوادگی، بیماری یا آسیب دیدگی، از دست دادن فرد مورد علاقه، اضطراب، تنهایی، افسردگی، جنبه های روانی بیماریهای پزشکی، اعتیاد، مشکلات رفتاری، اختلالات در خوردن و خوابیدن، می بینند. مسائل جنسی، مشکلات در محل کار، مشکلات آموزشی کودکان و مراقبت از سالمندان. روانشناسان همچنین در هنگام بروز بحران، بلایای طبیعی و تروریسم کمک می کنند.

هرچه مشکلات شما باشد، یک روانشناس بالینی دارای مجوز شخصی است که می توانید به آن اعتماد کنید. با هم و در یک فضای محرمانه و پشتیبان، شما و روانشناس خود تلاش خواهید کرد تا مشکلات را درک کرده و برطرف کنید. مشکلاتی که تاکنون ممکن است در مقابل بهترین تلاشهای شما مقاومت کرده باشند.

چرا به روانشناس بالینی مراجعه کنید؟

روانشناس بالینی یک حرفه ای بسیار مجرب است که می تواند مشکلات عاطفی و رفتاری را ارزیابی، طبقه بندی و درمان کند. روانشناسان معدل هفت سال آموزش و آموزش را فراتر از مدرک کارشناسی خود دریافت می کنند که شامل یک مدرک دکترا از یک دانشگاه شناخته شده است.

حداقل دو سال تجربه بالینی تحت نظارت باید در بیمارستان ها و سایر مراکز درمانی انجام شود. فقط پس از قبولی در امتحان دولتی، یک روانشناس می تواند به طور مستقل تمرین کند.

برای دریافت مشاوره از بهترین روانکاو در تهران می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.